Sortiment výrobků
 
Klikněte pro vstup do elektronické prodejny
 
 
 

Klasickou řadu zastupují košile velikostí 38 - 46. Samozřejmostí jsou košile pro zákazníky, kteří potřebují nadměrné velikosti ( 47 - 56 cm kolem krku ). Nezapomínáme na muže vyšších postav, pro které se šijí speciální košile ( B3 ) s prodlouženou délkou rukávu a zad.

Specifickou nabídku tvoří košile ( B4 ) pro velmi vysoké muže (postavy 195 - 210 cm) kde je prodloužena délka rukávu na 74 cm a délka zad na 92 cm.

Materiály, používané na výrobu košil jsou od renomovaných českých výrobců a některé, především směsové nebo upravené materiály se dovážejí ze zahraničí. Nabídka barev je velmi široká. V základní uni řadě pro společenské košile je více než 40 barev v různých odstínech. U košil sportovních a pro volný čas vybíráme módní kárové a proužkové materiály v nových barvách.

V dnešní době vládnou materiály lehce udržovatelné - směs bavlny s polyesterem nebo finančně náročnější 100 % bavlna s lehce žehlitelnou úpravou. Naším zákazníkům - obchodníkům umožňujeme odběr přímo z našeho skladu, ve kterém je stálá zásoba košil k okamžitému odběru bez množstevního limitu. Samozřejmostí pro stálé zákazníky je plný obchodní servis, včetně obchodních zástupců pro většinu oblastí ČR.

Neustálým vývojem našich střihů a pečlivým výběrem materiálů reagujeme na nejnovější trendy v pánské módě. Spolu s dokonalým zpracováním vám tak nabízíme výrobky, které budou plně vyhovovat vašim vysokým nárokům.

Pro konečného spotřebitele je k dispozici velmi dobře zásobovaná podniková prodejna v areálu naší firmy.

V nových košilích podpoříte vaši firemní kulturu a decentní jednotnost vašich pracovníků.


Nové kolekce pravidelně prezentujeme na jarních a podzimních mezinárodních veletrzích STYL Brno a MÓDA PRAHA, kde také probíhá kontraktace všech našich výrobků.
 
 
 
PCX PROSTCONEX, spol. s r.o.
nahoru strany
nahoru strany
Svatoplukova 44, 796 01 Prostějov | Tel.: +420 582 340 406 | FAX: +420 582 337 406
www.inter-bazar.cz